ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού Γυμνασίου – Λυκείου Τρικάλων αισθανόμαστε την ανάγκη να εκφράσουμε την εκτίμηση και την ευγνωμοσύνη μας στους/στις επαγγελματίες οδηγούς ΤΑΞΙ για την πολύτιμη υπηρεσία που προσφέρετε καθημερινά στους μαθητές και στις μαθήτριές μας. Ο ρόλος σας είναι ουσιαστικός για την ομαλή λειτουργία του σχολείου και την επίτευξη των εκπαιδευτικών μας στόχων. Θέλουμε να επισημάνουμε την αξία της εργασίας σας και τον τρόπο που έχετε βοηθήσει στην εξασφάλιση της ασφάλειας των παιδιών μας κατά τη διάρκεια της μετακίνησής τους. Είμαστε βέβαιοι ότι υπήρξαν στιγμές δυσκολίας και προκλήσεων στη διάρκεια της επαγγελματικής σας δραστηριότητας, όμως η αφοσίωση και η προθυμία σας να εξυπηρετείτε τους μαθητές και τις μαθήτριές μας αξίζει θερμής επαίνου. Ευχαριστούμε ειλικρινά για την πολύτιμη συνεργασία και επιπλέον τη γενναιόδωρη χρηματική συνεισφορά σας στο σχολείο μας!

Ο προστάτης σας, Άγιος Χριστόφορος μαζί σας!