Η ομάδα Erasmus+ του ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. Τρικάλων ταξιδεύει στη Ρουμανία

Το Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο – Λύκειο Τρικάλων συμμετέχει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ως εταίρος στο πρόγραμμα Erasmus + KA2 Let’s make SENse of  school-how to identify and help students with SEN-Special Educational Needs. Μέχρι στιγμής έχουν πραγματοποιηθεί δύο εκπαιδευτικά ταξίδια στη Σουηδία και την Πολωνία. Επόμενος σταθμός μας η Ρουμανία. Την Παιδαγωγική Ομάδα του σχολείου μας θα εκπροσωπήσουν οι εκπαιδευτικοί:

1. Βαϊτσα Μπέργιου-Χύμα, Θεολόγος
  2. Σωτηρία Παπανικολάου, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής, Διευθύντρια του ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. Τρικάλων
  3. Στυλιανή Παπαπολυζοπούλου, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  4. Ιωάννης Παπαπολύκαρπος, Φυσικός

Πατώντας επάνω στον παρακάτω σύνδεσμο, μπορείτε να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκπαιδευτικής μας συνάντησης στη Ρουμανία.

Romania Oct 2019-4th Meeting KA229 Sense

Τις πιο θερμές ευχές μας στην ομάδα του σχολείου για καλό ταξίδι και επιστροφή στη βάση της με πλούσιες εμπειρίες και πολύτιμες γνώσεις!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. Τρικάλων